+48 666 466 570 krakmax24@gmail.com

Profesjonalna Firma KrakMAX

Zaufaj profesjonalistom z branży przeprowadzkowej.

Ponad 10+ letnie doświadczenie

Naszą firmę KrakMax wyróżnia profesjonalizm, rzetelność i dokładność, a także szybkość działania, terminowa realizacja usługi, oraz flota zróżnicowanej wielkości samochodów. Priorytetem jest dla nas Klient i jego oczekiwania, a także bezpieczeństwo załadunku, rozładunku oraz przejazdu podczas każdej przeprowadzki. Dysponujemy stosownymi kwalifikacjami i uprawnieniami do przewozu rzeczy, a pracownicy odznaczają się ogromnym bagażem doświadczenia i praktyki w swym fachu. Przeprowadzki w wykonaniu KrakMax są zorganizowanym procesem, posiadając plan działania usprawniający przewóz jak największej ilości przedmiotów w jak najkrótszym czasie bez uszczerbku dla ładunku.

KrakMax przeprowadzki

Wykonamy nawet najtrudniejsze zadania

Coś o nas..

Zasadniczą i główną działalność firmy KrakMax stanowią oczywiście przeprowadzki.
Zasięg działania firmy jest bardzo szeroki obejmując obszar całej Polski, a także Europy.
Historia naszej firmy przeprowadzkowej zaczęła się wiele lat temu kiedy głównym przedmiotem działania były jedynie przeprowadzki, a z czasem ofertę rozszerzyliśmy o usługi transportowe, magazynowania i utylizacji zbędnych rzeczy.
Wieloletnie funkcjonowanie w branży pozwala sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów oraz być konkurencyjną pod wieloma względami, tak jakości jak i cen za usługi przeprowadzkowe wszelkiego typu.

Jesteśmy elastyczni

Do naszej dyspozycji są cztery samochody marki Mercedes Benz z kontenerem i windą załadunkową, meblowozy, ale również akcesoriami wspomagającymi pakowanie samochodu, przenoszenie przedmiotów itp. Celem zabezpieczenia przed uszkodzeniami oklejamy przedmioty folią stretch, stosujemy podkładki filcowe, zapinamy pasami.

Obsłużymy dobrze każdego

Dotąd obsłużyliśmy szereg firm, instytucji i osób prywatnych. Wśród naszych klientów znalazły się między innymi takie firmy jak Empik, Tesco, Tauron, Plus gsm, Dialog, Archon, Sygnity, Pzu i wiele innych.

Przeprowadzki szyte na miare

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając szereg czynników mających wpływ na przeprowadzkę, jak i przewidując ewentualne przeszkody i zagrożenia podczas przeprowadzki. Zdając sobie sprawę jak dużym stresem jest każda przeprowadzka dla właściciela swego dobytku dbamy o miłą atmosferę, kulturalne zachowanie personelu, jak również kompetentne doradztwo w kwestii przygotowania się do przeprowadzki firmy, domu, sklepu.

Rate this page